Uroczystość Objawienia Pańskiego uświetnił występ chóru ''Szumiący Jesion''. Tydzień później odbył się również koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi dziewczęcej.
6 stycznia - po południu, spotkały się na ''Opłatku'' wspólnoty oazowe młodzieży i dorosłych.
- oraz wspólnoty Żywego Różańca.
W pierwszym tygodniu ferii zimowych w lutym w Bardo śl. odbyła się kilkudniowa OAZA DLA MŁODZIEŻY I MŁODSZYCH MINISTRANTÓW.
Pod koniec marca dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 98, przygotowane przez panie katechetki, wzięły udział w międzyszkolnym turnieju biblijnym i zajęły jedno z pierwszych miejsc. 13 maja rozpoczęliśmy REKOLEKCJE MARYJNE, które przygotowały nas do wprowadzenia w naszej parafii Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prowadził je o. Antoni Hebda ze Zgromadzenia Redemptorystów w Zamościu. Został zakupiony Obraz.
W niedzielę 29 kwietnia nasz parafianin, Krzysztof Kopeć, po dziesięcioletniej formacji w misyjnym Zgromadzeniu Księży Werbistów w Pieniężnie, otrzymał SAKRAMENT KAPŁAŃSTWA.
20 maja odbyła się UROCZYSTOśĆ I KOMUNII śW. Dzieci zostały przygotowane przez panie katechetki: Jolantę i Aleksandrę. Również w tę niedzielę miały miejsce promocje ministranckie - do grona Służby Liturgicznej zostało włączonych 10 chłopców.
11 czerwca obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Rozpoczęliśmy uroczystą Sumą. o godz. 10.00, po której trasą ubiegłych lat (ul. Krzywoustego, Kiełczowska, Mulicka, Gorlicka) ruszyła procesja z Najświętszym Sakramentem.
W parafialnym ogrodzie przygotowano plac zabaw i boisko dla dzieci i młodzieży. Przyjemnie jest teraz zagrać w piłkę czy zapalić ognisko.
Ostatnie dni w szkole - zdjęcie niektórych klas maturalnych w LZN.
W dniu 22 czerwca uroczystą mszą św. o godz. 7.30 rano dzieci i młodzież zakończyły rok szkolnej nauki.
17 czerwca dziękowaliśmy Panu Bogu za pięć lat działalności świetlicy parafialnej p.w. św. Jadwigi. We Mszy św. dziękczynnej przewodniczył w imieniu chorego Biskupa ks. inf. Stanisław Turkowski. Uczestniczyli w niej również zaproszeni goście oraz władze Urzędu Miejskiego Wrocławia. Oprócz uroczystej Mszy św. były w tym dniu różne atrakcje: przejażdżka ciuchcią, loteria fantowa i występ zespołu muzycznego.
Z dniem 25 czerwca Kuria Biskupia skierowała ks. Adama Czternastka do pracy w innej parafii. U nas pozostał tylko jeden wikariusz. Pod koniec czerwca, nasi ministranci wraz z ks. Piotrem, wyjechali na wypoczynek do Barda śl. W lipcu nasza młodzież wyjechała na dwutygodniową oazę do Jeleniej Góry. Rekolekcje te młodzi przeżywali z młodzieżą z sąsiedniej diecezji legnickiej.
Pod koniec sierpnia odbyła się w Swinoujsciu OAZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Podczas tygodniowych rekolekcji nie zabrakło także okazji do odpoczynku nad polskim Bałtykiem. W sierpniu, kilkanaście osób jak co roku, pielgrzymowało pieszo na Jasną Górę .
W ostatnią niedzielę lipca świętowaliśmy w naszej parafii odpust. Z inicjatywy pana Andrzeja - organisty młodzież zaangażowała się w przygotowanie parafialnego, odpustowego ogniska. KOLONIA PARAFIALNA dla dzieci odbyła się w miesiącu lipcu w Bielawie. Organizatorzy i wychowawcy wraz z panią Urszulą postarali się, aby dzieci miały nie tylko dobrą opiekę ale i wiele atrakcji: wędrówki po górach, konkursy, śpiew i kąpiel na pobliskim zalewie.
W lipcu pomalowaliśmy naszą parafialną kaplicę. Był to kolejny, ważny etap odnowienia naszej świątyni. Pierwszym było położenie nowej posadzki w ubiegłym roku. Dzieła odmalowania i odświeżenia naszej świątyni podjął się p. W. Jarczewski z Milicza. Święto patronów naszej parafii przeżywaliśmy już w odnowionej świątyni - uroczystości przewodniczył o. Stanisław Mikrut ze Zgromadzenia OO. Redemptorystów we Wrocławiu.
NOWY ROK SZKOLNY rozpoczęliśmy, uczestnicząc wspólnie we Mszy św. porannej. Następnie uczniowie, nauczyciele - a wraz z nimi księża i katecheci wzięli udział w szkolnych apelach. Dzieci z uboższych rodzin otrzymały poświęcone nowe przybory szkolne.
Katecheza w naszej parafii odbywa się w trzech szkołach dla ok. 1800 uczniów (ponad 120 lekcji tygodniowo). W nowym roku szkolnym lekcje religii prowadzić będzie trzech księży oraz czterech katechetów świeckich.
Jak co roku w październiku służba liturgiczna wzięła udział w pielgrzymce do Grobu św. Jadwigi śląskiej w Trzebnicy.
Jesienią, parafialne Koło Pielgrzyma, zorganizowało jednodniową pielgrzymkę do Sankturaium M.B. w Starym Wielisławiu w Ziemi Kłodzkiej. Trasa pielgrzymki prowadziła przez Polanicę Zdr.(gdzie odwedzili Muzeum Misyjne księży sercanów) i Wambierzyce - miejsce Matki Bożej Królowej Rodzin i wspaniałej szopki bożonarodzeniowej. Dzięki pomocy Kuratorium w grudniu 45 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 98 wzięło udział w ''ZIELONEJ SZKOLE'' w Sulistrowiczkach k. Sobótki. Poprowadziły ją panie katechetki: Aleksandra Brzoza, Jolanta Szczuplak oraz Kasia Bożek. Obok zajęć przewidzianych w programie ważne miejsce zajęła Eucharystia i szkoła liturgiczna.