34 niedziela zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
21/11/2021

1. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, obchodzimy uroczystość JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA. Kolekta mszalna przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w archidiecezji. Natomiast po mszach św. będą zbierane, zgodnie z apelem Księży Biskupów, ofiary na pomoc migrantom.

Również dzisiaj odbywa się ŚWIATOWY DZIEŃ MŁODZIEŻY. Dla młodzieży Msza św. w Katedrze będzie o godz. 15.00.

2. W przyszłą niedzielę, 28 listopada, rozpocznie się ADWENT, czas oczekiwania na Zbawiciela. Już dzisiaj Informujemy, że w grudniu wieczorne msze św. w dni powszednie, będą sprawowane o pół godziny wcześniej, czyli o godz. 18.00.

3. Dzieci klas trzecich, przygotowujące się do PIERWSZEJ KOMUNII ŚW., mają dzisiaj (21 listopada) Mszę św. inicjacyjną o godz. 11.30. Rodziców tych dzieci zapraszamy na konferencję w środę (24 listopada) o godz. 19.00.

4. Konferencja przed chrztem – będzie dzisiaj (21 listopada) o godz. 16.00 w Sali E.

5. Młodzież, przygotowującą się do BIERZMOWANIA, zapraszamy na spotkanie w środę (24 listopada) o godz. 17.00 w Sali A.

6. Dziękujemy za wszelką pomoc i za ofiary, składane na cele remontowe i na cotygodniowe sprzątanie kościoła - ”Bóg zapłać”.