Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
13/08/2017 - 19 niedziela zwykła.
1. Przypominamy, że w miesiącu sierpniu, Msze św. w niedzielę są o godz. 7.00, 8.30, 10.00 11.30 i 18.30 (nie ma Mszy św. o 13.00).
Spowiedź św. jest codziennie na pół godziny przed Mszą św.

2. W liturgii tego tygodnia:
poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, m.
wtorek, 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po mszy św. o gdz. 11.30, będzie pobłogosławienie ziół i kwiatów (wianków). Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone będą na budowę i rozbudowę kościołów w Archidiecezji.
czwartek – św. Jacka, kapł. odpust w Swojczycach.

3. Dzisiaj, 13 sierpnia, zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim – różaniec i procesja będzie o godz. 17.30.

4. Dziękujemy za wszelką pomoc - i za ofiary, składane na cele remontowe.

5. Wdzięczni jesteśmy także za posprzątanie wczoraj świątyni. O posprzątanie kaplicy na przyszłą niedzielę, prosimy w sobotę kolejne rodziny z ul. Bierutowskiej nr 8 A, z IV, V i VI piętra.

Do góry