Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
15/10/2017 - 28 niedziela zwykła.
1. W ub. piątek – zakończyliśmy nowennę fatimską i obchodziliśmy 100 rocznicę Objawień w Fatimie. Przesłanie tych Objawień to: wezwanie do nawrócenia oraz modlitwy różańcowej.

2. Dzisiaj, w naszej Archidiecezji, obchodzimy uroczystość 750-lecia kanonizacji św. Jadwigi Śląskiej. Główna Msza św. w Trzebnicy o godz. 11.00.

3. W liturgii tego tygodnia:
* poniedziałek – liturgiczna urocz. Św. Jadwigi Śląskiej, główniej Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej.
* wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa
* środa – św. Łukasza Ewangelisty
* piątek – św. Jana Kantego, kapł.
* sobota - bł. Jakuba Strzemię, bpa.

4. Codziennie przez cały październik jest nabożeństwo różańcowe o godz. 18:00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej.

5. W przyszłą niedzielę, dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., będzie Msza św. inicjacyjna o godz. 11.30.

6. Również w przyszłą niedzielę (22 paźdź.) będzie nauka przed chrztem o godz. 16.00.

7. Przypominamy, że dzisiaj możemy złożyć swój podpis pod obywatelskim projektem ustawy o poszanowaniu życia nienarodzonych, i w ten sposób włączyć się do ogólnopolskiej akcji: „Stop aborcji”. Uczynić to możemy przy wejściu do świątyni.

8. Comiesięczną ofiarę na cele charytatywne w naszej parafii, możemy złożyć dzisiaj, przy wejściu do kaplicy.

9. Dziękujemy za kolejne ofiary, złożone na cele remontowe w parafii. Dziękujemy też pewnej rodzinie, za ufundowanie kapy do liturgii nabożeństw maryjnych.

10. O posprzątanie świątyni w tym tygodniu (w sobotę o godz. 9.00), prosimy mieszkańców z ul. Zielnej nr 16 - 22.

Do góry