Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
10/12/2017 - II niedziela adwentu.
1. Rozpoczynamy dzisiaj drugi tydzień Adwentu. Wyraz adwentowemu oczekiwaniu, dzisiaj dajemy poprzez udział w rekolekcjach, które się rozpoczynają i będą trwać do wtorku.
Dzień spowiedzi św . - we wtorek (będą zaproszeni kapłani).
W rekolekcjach adwentowych przewodniczy nam, swoim słowem i modlitwą, Ks. Andrzej Orzech z Wrocławia.

PROGRAM REKOLEKCJI :

N i e d z i e l a (10 XII br.) - rozpoczęcie rekolekcji na Mszach św. a więc o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30.

P o n i e d z i a ł e k, w t o r e k (11 i 12 XII br.) :

17.00 – dzieci
19.15 – młodzież (także uczniowie z gimnazjum i kandydaci do bierzmowania)
9.00 i 18.00 - dorośli
We wtorek - spowiedź św. w godzinach: 8:00- 9:30 i 16:30-18:30.
W czasie rekolekcji Msza św. roratnia w poniedziałek i wtorek będzie o godzinę wcześniej – czyli o 17.00, a Msza św. poranna, o godz.7:00, będzie bez kazania.

2. Po rekolekcjach, a więc od środy, Msza św. roratnia będzie znowu o godz. 18.00 w kościele zabytkowym.

3. Przypominamy, że wieczorne Msze św. w dni powszednie w grudniu, są sprawowane o godz. 18.00. Prosimy osoby, które zamówiły intencje Mszy św. wieczornych, aby przychodziły pół godziny wcześniej.

4. Comiesięczne spotkanie Koła Radia Maryja i TV Trwam będzie dzisiaj o godz. 17.00 w sali A.

5. OPŁATKI na wieczerzę wigilijną, będą roznoszone w naszej parafii za tydzień, w niedzielę 17 grudnia. Opłatki dostarczą do naszych domów osoby wydelegowane przez nas, które są znane z kościoła i będą mieć pisemne upoważnienie. Kto może w tym roku podjąć się tego zadania, bardzo prosimy o pomoc i zgłaszanie się w zakrystii. Jesteśmy wdzięczni za tę bezinteresowną posługę.

6. Kancelaria parafialna w tym miesiącu grudniu, jest czynna w środę i piątek (bez poniedziałku).

7. Klub Seniora przyjmuje zapisy na 14-dniowe wczasy nad morzem - wyjazd 26 maja. Informacje można uzyskać w klubie, w soboty i niedzielę, w godz. 16-18.

8. Dzisiaj przy wejściu, możemy złożyć swe ofiary na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

9. Można również składać paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej - najlepiej po wieczornej Mszy św. na wikariacie.

10. Na stoliku znajdują się czasopisma katolickie, a w zakrystii - są do nabycia wigilijne świece „Caritas”. W przyszłą niedzielę – będzie kiermasz ozdób świątecznych.

Do góry