Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
11/11/2018 - 32 niedziela zwykła.
Wraz z całym narodem, świętujemy dzisiaj 100-lecie odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Niech wyrazom wdzięczności Bożej Opatrzności, towarzyszy nam szczera modlitwa o pomyślny rozwój naszej umiłowanej Polski.

1. W liturgii tego tygodnia:

* poniedziałek – św Jozafata, bpa i m.
* wtorek - Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski.
* piątek –. Rocznica Poświęcenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej.
* sobota – Św. Elżbiety Węgierskiej

2. Dzisiaj - zakończenie nabożeństw wypominkowych za Zmarłych, o godz. 18.00. Dziękujemy za ofiary przy tej okazji złożone i za udział w tym nabożeństwie. Msza św. w intencji wszystkich Zmarłych, polecanych w „Wypominkach”, będzie 31.12.br o godz.18.30.

3. Spotkanie Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam będzie nie dzisiaj, lecz za tydzień.

4. Nowy cykl konferencji przedślubnych już się rozpoczął. Kolejne spotkanie – w poniedziałek o godz. 19.30 w Sali A.

5. Konferencja dla rodziców, którzy pragną przedstawić swe dzieci do chrztu, będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

6. Dzieci klas trzecich, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. przyjdą wraz z rodzicami na Mszę św. inicjacyjną w przyszłą niedzielę (18.11.br.) na godz. 11.30.

7. Zapraszamy na krótkie organizacyjne spotkanie wszystkich, którzy biorą udział w spotkaniach ruchu oazowego Domowego Kościoła, jak i w innych wspólnotach, oraz tych, którzy kiedyś angażowali się w różnych grupach. Spotkanie to będzie za dwa tygodnie, w niedzielę 25 listopada, po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele.

8. Dziękujemy za kolejne ofiary na cele remontowe i sprzątanie kościoła. „Bóg zapłać także za wszelką pomoc.

Do góry