Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
9/12/2018 - 2 niedziela adwentu.
> 1. Wyraz naszemu adwentowemu oczekiwaniu, dajemy poprzez udział w codziennej Mszy św. roratniej. RORATY są o godz. 18:00 (wieczorne Msze św.), w kościele zabytkowym.

2. Przypominamy, że wieczorne Msze św. w dni powszednie w grudniu, są sprawowane o godz. 18.00. Prosimy osoby, które zamówiły intencje Mszy św. wieczornych, aby przychodziły pół godziny wcześniej.

3. REKOLEKCJNY DZIEŃ SKUPIENIA będzie za tydzień, w niedzielę 16 grudnia, na wszystkich Mszach św. - ale dzieci wraz z rodzicami niech przyjdą o godz. 11.30.
W poniedziałek po tym Dniu Skupienia, będzie DZIEŃ SPOWIEDZI przedświątecznej. W Dniu Skupienia naukę rekolekcyjną wygłosi Ks. Roman Maryński z Sądu Duchownego we Wrocławiu.

4. Comiesięczne spotkanie Koła Radia Maryja będzie dzisiaj o godz. 17.00 w sali A.

5. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św., wraz z rodzicami, będą mieć spotkanie w przyszłą niedzielę (16 grudnia), po Mszy św. o godz. 11.30.

6. Przypominamy, że OPŁATKI wigilijne w tym roku nie będą roznoszone do domów. W dzisiejszą niedzielę, jak również i w przyszłą, możemy tu w kościele wziąć poświęcony opłatek po każdej Mszy św.– opłatki znajdują się na stoliku przed obrazem Matki Bożej. „Bóg zapłać” za złożone przy tej okazji ofiary na pokrycie kosztów energii i gazu.

7. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na rzecz katolików za wschodnią granicą.

8. Możemy jeszcze składać paczki dla dzieci w Domu Dziecka w Krzydlinie Małej.

9. „Bóg zapłać” za ofiary składane na cele remontowe oraz na cotygodniowe posprzątanie świątyni.

10. Na soliku – czasopisma katolickie, a w zakrystii można nabyć wigilijne świece „Caritas” i lampiony. Po opłatek proszę podchodzić przed obraz Matki Bożej. Na placu kościelnym dziewczynki ze Scholi, sprzedają kartki świąteczne i sianko na stół wigilijny.

Do góry