18. niedziela zwykła.
1/08/2021

1. PORZĄDEK MSZY ŚW. w miesiącach lipcu i sierpniu jest następujący:

w niedzielę o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.30 i 18.30;

w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.30.

Okazja do SPOWIEDZI ŚW. jest na pół godziny przed Mszą św.

2. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, będzie ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU po południu od godz. 15.00 do 18.30.

3. Dzisiaj comiesięczne spotkanie wspólnot Żywego Różańca będzie, o godz. 8.00.

4. W LIRURGII tego tygodnia:

środa – św. Jana Marii Vianneya, kapł.

piątek, 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego. Dodatkowa Msza św. będzie o godz. 9.00.

sobota – bł. Edmunda Bojanowskiego.

5. W tym tygodniu – pierwszy czwartek i piątek miesiąca, dni eucharystyczne i modlitwy za kapłanów, oraz poświęcenia się Najśw. Sercu Pana Jezusa w duchu wynagrodzenia za grzechy.

Dziękujemy za modlitwę w intencji kapłanów w ramach „Żywego Różańca” „Margaretek” i „Dwunastek modlitewnych”.

6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec po porannej Mszy św.

7. CHORYCH będziemy odwiedzać w sobotę przed południem. Ale prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub telefonicznie.

8. PIESZA PIELGRZYMKA z Wrocławia na Jasną Górę rozpocznie się Mszą św. w Katedrze Wrocławskiej 3 sierpnia o godz. 6.30. Więcej informacji na stronie: www.pielgrzymka.pl

9. Odpowiadając na apel Księży Biskupów o ABSTYNĘCJĘ w miesiącu sierpniu, podejmijmy te wyrzeczenia z miłości i troski o naszą Ojczyznę.

10. KLUBOWI SENIORA dziękujemy za zorganizowanie w ub. tygodniu wycieczki do Brzegu i Małujowic.

11. Dzisiaj jest przeprowadzana zbiórka ofiar na rzecz pomocy materialnej poszkodowanym w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

12. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

13. Wdzięczni jesteśmy za kolejne ofiary składane na cele remontowe w Parafii i na cotygodniowe sprzątanie i dekorowanie kościoła.

14. ”Bóg zapłać” Ks. dr Lechowi Nowakowi z Wrocławia za posługę duszpasterską w dniu dzisiejszym.