Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
19/11/2017 - 33 niedziela zwykła.
1. W liturgii tego tygodnia:
* poniedziałek – Św. Rafała Kalinowskiego, kapł.
* wtorek – Ofiarowanie NMP
* środa – Św. Cecylii, dziew. i m.
* piątek – Świętych męczenników wietnamskich: Andrzeja Dung-Laca, kapł. i Towarzyszy.

2. W przyszłą niedzielę, ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ponowimy ubiegłoroczny „Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana”.
Kolekta z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na rozbudowę i budowę nowych świątyń w Archidiecezji.

3. Dla rodziców, którzy pragną przedstawić swe dzieci do chrztu, będzie konferencja o godz. 16.00 w Sali E.

4. Spotkanie biblijne - w poniedziałek, o 19.30 w klubie młodzieżowym. Zapraszamy.

5. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania, będzie za półtora tygodnia, 29 listopada, o godz. 19.15 w sali A.

6. Nowy cykl konferencji przedślubnych rozpocznie się dopiero w styczniu przyszłego roku.

7. Dzieci klas trzecich, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św., mają dzisiaj Mszę św. inicjacyjną o godz. 11.30. Po tej Mszy św. spotkanie z dziećmi w kościele. Natomiast ich rodziców prosimy na konferencję w najbliższy wtorek lub środę o godz. 19.00 do sali A.

8. Dzisiaj gościmy w naszej parafii piosenkarkę i poetkę p. RENATĘ GALIK. Z jej twórczością będziemy mogli zapoznać się po Mszy św. o godz. 13,oo oraz na koncercie o godz. 16,oo, który będzie w małym kościele.

9. Dziękujemy za kolejne ofiary na cele remontowe. „Bóg zapłać także za wszelką pomoc, zwłaszcza za pracę w ogrodzie parafialnym.

10. Dzisiaj, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, możemy złożyć swe ofiary na cele charytatywne w parafii.

11. Czasopisma katolickie – na stoliku. Można również kupić kalendarz ścienny na przyszły rok, wydany przez naszą Archidiecezję, w cenie 6 zl.

Do góry