Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
23/07/2017 - 16 niedziela zwykła.
1. Dzisiaj w naszej Parafii UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA. O godz. 12.00 - Suma ku czci św. Jakuba Ap. i św. Krzysztofa, Patronów naszej Parafii. Przewodniczyć będzie Ks. Kan. dr Bolesław Lasocki, Sędzia Sądu Duchownego we Wrocławiu. Po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów (na placu kościelnym).
Pozostałe Msze św. w dniu dzisiejszym będą o godz. 7:00; 8:30; 10:00 i wieczorna o 18:30.

2. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać:

poniedziałek – św. Kingi, dziew.
wtorek – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa m.
środa – Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.
sobota – św. Marty.

3. Każdy, kto pragnie wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce z Wrocławia na Jasną Górę, także łączący się tylko duchowo z pielgrzymami, winni w tym tygodniu zgłosić się w zakrystii po Mszy św. lub w ośrodku duszpasterskim na ul. Bujwida. Pielgrzymka wyruszy drugiego sierpnia. Spotkanie organizacyjne dla Grupy XX z rejonu Psiego Pola, będzie 31 lipca (w poniedziałek za tydzień), po wieczornej Mszy św. w Sali A. Również odbędzie się spotkanie pielgrzymów Grupy XX w parafii p.w. Świętyej Trójcy na ul. Krzyckiej – w piątek, 28 lipca o godz. 19.30.

4. Zakończyliśmy remont zakrystii. Dziękujemy za wykonanie tych prac, oraz za ofiary. W tym tygodniu przystąpimy do naprawy ogrodzenia, uszkodzonego przez burzę.

5. Wdzięczni jesteśmy także za przygotowanie dzisiejszej uroczystości oraz za posprzątanie świątyni i placu kościelnego. O popsprzątanie kaplicy na przyszłą niedzielę, prosimy w sobote kolejne rodziny z ul. Bierutowskiej nr 8, z IV, V i Vi piętra.

6. Wyjeżdżającym dzieciom i wychowawcom na kolonię parafialną, życzymy błogosławieństwa Bożego.

Do góry