Ogłoszenia parafialne na ten tydzień.

16.06.2024. - 11 niedziela zwykła.

1. W tym tygodniu będzie ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. Dzieci i młodzież niech przyjdą w piątek (21 czerwca), na Mszę św. o godz. 8.00 i 18.30, aby podziękować Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski. Niech rodzice i nauczyciele towarzyszą swym uczniom w tym dziękczynieniu, składanym Bogu za cały rok szkolny.

Na tej Mszy św. będziemy również wyrażać wdzięczność Panu Bogu za trud naszych nauczycieli oraz katechetów.

Już niedługo rozpoczną się wakacje. Módlmy się o błogosławieństwo Boże na czas wakacji dla dzieci i młodzieży.

2. Okazja do SPOWIEDŹ ŚW. jest codziennie, przed lub w czasie nabożeństw.

Ponadto dla dzieci i młodzieży spowiedź będzie w czwartek w godz. 17.00 do 18.30. Niech ze spowiedzi św. skorzystają także dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. i Rocznicy. Pojednajmy się z Bogiem przed wakacjami!

3. NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.30, a w niedzielę - o godz. 18.00.

4. W miesiącach letnich będzie nieco zmieniony porządek Mszy św. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 w niedzielę. W dni powszednie będzie bez zmian.

5. Dzisiaj, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, możemy złożyć ofiary na cele charytatywne w parafii.

6. „Bóg zapłać” także za wszelkie ofiary składane na cele remontowe i cotygodniowe sprzątanie i dekorowanie świątyni.