29 niedziela zwykła
17/10/2021

1. NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE jest codziennie o godz. 17:45 (przed wieczorną Mszą św.). Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej.

2. W tym tygodniu w liturgii:

poniedziałek – św Łukasza, ewangelisty

środa – św. Jana Kantego, kapł.

piątek – św. Jana Pawła II, pap.

3. W niedzielę (24 paźdz.) obchodzić będziemy Światowy Dzień Misyjny. Kolekta mszalna będzie przeznaczona na potrzeby w krajach misyjnych.

4. Spotkanie przygotowawcze dla kandydatów do bierzmowania (młodzież klas ósmych), będzie w najbliższą środę (20 października) o godz. 17.00 w Sali A.

5. Natomiast dzieci przygotowujące się do I Komunii św., wraz z rodzicami, przyjdą w przyszłą niedzielę (24.10.br.) na Mszę św. o godz. 11.30.

6. Konferencja przed chrztem – będzie również w przyszłą niedzielę (24 paźdz.) o godz. 16.00 w Sali E.

7. Spotkania ministrantów odbywają się w sobotę o godz. 10.00; natomiast dla scholi – w niedzielę o godz. 11.00. Zapraszamy.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział wczoraj w pielgrzymce pieszej do Trzebnicy.

9. Dzisiaj, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, możemy przy wejściu złożyć swe ofiary na cele dobroczynne w parafii.

10. „Bóg zapłać” za kolejne ofiary na cele parafialne.