Ogłoszenia parafialne na ten tydzień.

7.04.2024. - 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA.

1. Dzisiejsza niedziela – trzecia wielkanocna – przeżywana jest w Polsce jako NIEDZIELA BIBLIJNA pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty–KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Postanówmy, że w naszych rodzinach w dniu dzisiejszym będziemy wspólnie czytać fragment z Pisma św.

W dniu dzisiejszym Księża Biskupi apelują także o modlitwę w intencji poszanowania życia ludzkiego, na każdym etapie jego rozwoju, od chwili poczęcia do naturalnej śmierci. A dla polityków - o wierność sumieniu.

2. Dzieci przygotowujące się do PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. mają dzisiaj Mszę św. inicjacyjną o godz. 11.30. Po Mszy św. będzie spotkanie przygotowawcze. Rodziców tych dzieci prosimy na konferencję we wtorek (16 kwietnia) na godz. 19.00 do Sali A.

3. Również dzieci z klas czwartych, które przygotowują się do ROCZNICY PIERWSZEJ KOMUNII ŚW., dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 prosimy na spotkanie przygotowawcze.

4. Kandydaci do BIERZMOWANIA będą mieć spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 19.00 w kościele zabytkowym.

5. KONFERENCJA PRZED CHRZTEM, dla rodziców i chrzestnych, będzie za tydzień, 21 kwietnia, o godz. 16.00 w Sali E.

6. Informacja dla kobiet: „DIECEZJALNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA KOBIET” będzie 20 kwietnia (sobota) w kościele NMP na Piasku, w godz. 10-18. Zachęcamy do udziału w tym spotkaniu.

7. „Bóg zapłać” za wszelką pomoc i za ofiary, składane na cele remontowe i cotygodniowe sprzątanie kościoła.