W święto Ofiarowania Pańskiego, 6 stycznia nasza młodzież, pod kierunkiem animatorów Joli Rucińskiej, Eweliny Kaczyńskiej i Marcina Krawczyka, zaprezentowały KONCERT KOLĘD.
W czasie ferii zimowych w lutym nasza młodzież (40 osób) uczestniczyła w oazie w Pasterce k. Kudowy Zdrój. Przewodniczył jej ks. proboszcz wraz z kilkoma animatorami: panią Teresą katechetką, Jolą, Bernadettą, Aurelią, Marcinem, Łukaszem. Oaza miała na celu przede wszystkim ubogacenie wewnętrzne i odnowę duchową, ale były również wyprawy w plener, którym sprzyjał obfity śnieg i mróz.
SAKRAMENT BIERZMOWANIA młodzież przyjęła z rąk Ks. Kard. Henryka Gulbinowicza w sąsiednim kościele św. Kazimierza (bierzmowanie dekanalne) dnia 30 maja 2003 r. Wcześniej w kwietniu, wszyscy przeżywaliśmy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE pod przewodnictwem ks. prof. Andrzej Siemieniewski z Wrocławia. Brali w nich udział członkowie wspólnoty Hallelujah,
Parafialny Klub Pielgrzyma pod przewodnictwem pana Romana Batoga i ks. proboszcza w dniach 1-2 maja udał się na dwudniową pielgrzymkę do Krakowa i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. W planie wycieczki nie zabrakło spacerów po Rynku dawnej stolicy i zwiedzania Krakowa.
Podczas tegorocznych wakacji, na zorganizowany przez parafię WYPOCZYNEK I REKOLEKCJE wyjeżdżały: - dzieci do Rabki; - dzieci i młodsza młodzież do Wambierzyc;
- młodzież do Krzeszówka, Idzikowa, Krakowa i Sromowców; - oraz kilka rodzin.
W UROCZYSTOśCI ODPUSTOWEJ przewodniczył nam ks. dr Andrzej Tomko, sekretarz Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Po Mszy św. poświęcono jak co roku liczne pojazdy. Wieczorem - ognisko, koncert piosenki religijnej przygotowany przez dzieci, młodzież i nasz chór, oraz Apel Jasnogórski 28 grudnia, w niedzielę świętej Rodziny, gościliśmy zespół ''Leyenda'' z Peru. Ponad godzinny koncert był wiązanką, w której przeplatała się muzyka indiańska, piosenka ludowa i religijna oraz kilka kolęd polskich. Nasza świątynia była wypełniona po brzegi wieloma słuchaczami - radości, modlitwy i zabawy.
Przygotowujący się do pracy misyjnej w Boliwii nasz parafianin ks. Adam Gut przesłał pozdrowienia i zdjęcie nowych swoich parafian - Indian.
W tym roku Roku Różańca odbywa się w naszej Archidiecezji, także w naszej parafii PEREGRYNACJA RÓŻAŃCA. Już ponad sto rodzin przyjęło nasz wspólny Różaniec. Różaniec przypomina Jan Paweł II w Liście o Różańcu był zawsze modlitwą rodziny i za rodziny. Sprzyjał jedności i wzajemnemu porozumieniu.