Doroczne spotkanie wspólnot oazowych przy Żłóbku ("Adoracja Dzieciątka Jezus") poprzedził koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi i młodzieży.
W okresie Wielkiego Postu Wrocławski chór Pueri Consonantes zaprezentował śpiwy pasyjne.

Bierzmowanie dla młodzieży z naszej parafii odbyło się w tym roku w dniu 29 maja w kościele św. Kazimierza. Sakrament Umocnienia przyjęło 35 osób.

W okresie letnim nasz misjonarz o. Marek Piaszczyński przebywał wśród nas na urlopie. Od 6 lat pracuje w Nikaragui. W ostatnią niedzielę lipca przewodniczył w uroczystości odpustowej.
Kolonia parafialna dla 40 dzieci odbyła się na przełomie lipca i sierpnia w Trzęsaczu nad morzem. Opiekę i wiele atrakcji zapewnili dzieciom nasi wychowawcy pod przewodnictwem pani Urszuli, a także ks. Proboszcza i ks. Janusza, który w czerwcu został skierowany do pracy w naszej parafii w miejsce ks. Piotra. Podczas wakacji na oazy najliczniej pojechały dzieci i młodzież. Rekolekcjom w Szczyrku dla 35 osób przewodniczył ks. Proboszcz z animatorami: Jolą, Benią, Marcinem, Eweliną, Marcinem.
Tegoroczna inwestycja to nowy dach na domu katechetycznym i częciowo na probostwie. Prace zostały wykonane w lipcu. Było to możliwe dzięki ofiaroności wielu rodzin naszej parafii.

Zespół kleryków Misyjnego Seminarium w Pieniężnie ubogacił Niedzielę Misyjną w naszej parafii koncertem muzyki latynoamerykańskiej.

W dniu 7 listopada Siostry Maryi Niepokalanej świętowały 150 rocznicę założenia swojego zgromadzenia. Wspólnota sióstr na Psim Polu liczy 5 osób i prowadzi Dom Pomocy Społecznej, który jest w trakcie rozbudowy.